NFSTR.com


Takım Kaçışında sizin ve takım arkadaşlarınızın bitişe varması ve polislerden kaçarken onları atlatması ya da Yol Barikatlarını, Polisleri ya da ölümcül Rhino SUV'leri ezerek geçmesi gerekir.

Bir Takım Kaçışı etkinliğine katılmak için Haritada kırmızı "Takım Kaçışı" ikonunu arayın ya da dünyadaki yarış konumlarından birine gidin.

Etkinliğe katılmak sizi 3 diğer takım arkadaşı ile eşleştirecektir; alternatif olarak Özel bir Yarış düzenleyebilir ve Arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Takım Kaçışına "Şimdi Yarış" butonu yoluyla da katılınabilir.

Takım Kaçışında sizi varış yerinize güvenli biçimde gitmekten alıkoyan çeşitli engeller vardır.

POLİSLER

Polisler takımınızı durdurmak için ellerinden geldiğince çok Yol Barikatı, Çivili Kapan ve Rhino kullanacaklardır. Radar becerisi Polislerin nereye Yol Barikatı ve Rhino yerleştirdiğini tespit etmek konusunda son derece yararlıdır, böylece hedefinizi seçip önceden hazırlanabilir ya da rotanızı değiştirebilirsiniz.

Sıcaklığınız oynadığınız etkinliğe göre sabittir, ama dikkatli olun çünkü Polisler sizi durdurmak için bazı yeni taktikler geliştirdiler.

YAKALANMA

Yakalanmak oyunun bittiği anlamına gelmez. Takımınızdan herhangi biri yakalandığında takım bir Vuruş kaybeder. Bir vuruş tüketildiğinde, yeniden doğmadan önce en yakındaki takım arkadaşınızı 10 saniye boyunca izlersiniz. Eğer geriye vuruş kalmadıysa, yeniden doğmazsınız. Ancak eğer takım arkadaşınız kaçmayı başarırsa bütün yakalanan oyuncular hala bir miktar ödül alırlar.

ZAMAN

Takımınız göz hizasındaki göstergenin sağ üst köşesinde görülebilen zaman sınırı içinde kaçmayı başarmalıdır. Zaman biterse yakalanırsınız.

TAKIM POWERUP'LARI

Kaçma şansınızı artırmak için, silah deponuza iki yeni Powerup ekledik:

  • Takım Acil Atlatma takımınızın hayatta kalmasını sağlamak için mükemmel bir yoldur. Kullanıldığında sizin ve takımınızın civarında bulunan bütün polisleri uçurarak uzaklaştırır.

  • Takım Sapan Fırlayışı size ve takım arkadaşlarınıza hızda büyük bir artış sağlar. Bütün bir takımın kaçmasına yardım ederek bir dolu zaman kazanmak için mükemmeldir.

Yeni Takım Powerupsni dükkanda ya da Barınağınız içindeki Powerups Konsolunda bulabilirsiniz.

Takım Kaçışının ödülleri kaçmayı başaran her bir takım arkadaşıyla ölçülür, o yüzden bütün takımınız kaçmayı başarırsa en iyi ödülleri alırsınız. Polisleri atlattığınızda almaya can atacağınız bir kaç bonus da sizi bekliyor:

  • Tek bir vuruş kullanarak kaçın

  • Bir Takım Güçlendiricisi kullanarak takımınıza yardım edin

Takım Kaçışları için özel etkinlikler de eşit derecede ödüllendiricidir, o yüzden durmayın ve arkadaşlarınızı davet edin!

Zaman bitmeden Polislerden kaçmak birden çok girişimi gerektirebilir, ama işte bazı ipuçları ve hileler:

  • Noktalarınızı belirleyin! Yol Barikatlarına yaklaşırken zayıf noktaları belirleyin ve oraları zorlamak ve takım arkadaşlarınıza yer açmak için Ezergeçeri kullanın.

  • Çivili Kapanlara dikkat edin! Lastiğiniz patladığı takdirde kullanmak için yanınızda Patlak Tamiri olduğundan emin olun

  • Rhinolardan sakının! Bir Rhino SUC ile kafa kafaya çarpışma hiç iyi bir şey değildir, o yüzden onları görürseniz bir son dakika atlatma manevrası yapmak için hazırlıklı olun.

Takım Yarışında arkadaşlarınızla birlikte Polislerden kaçarken bol şans ve iyi eğlenceler!

Önceki

Sonraki

NFSTR.com