NFSTR.com


Eğer Need for Speed World oyununda yarışları kazanmak ve arabanızı güçlendirmek istiyorsanız, Rep kazanarak seviyenizi yükseltmeniz gerekiyor. Rep kazandıkça seviyeniz yükselecek ve böylece yeni arabalar, yeni yarışlar açılacak ve becerilerinizi yükseltebileceksiniz.

Need for Speed World'de kariyerinize başlamadan önce üç önemli göreviniz var: Bir Sürücü Oluşturmak, bir Sürücü İkonu Seçmek ve İlk Arabanızı Satın Almak.

Bir sürücü ismi girin: İsminiz 14 karaktere kadar olabilir.

İPUCU: Hatırlaması kolay bir isim seçin, böylece arkadaşlarınız sizi kolayca bulabilir ve sohbet edebilir.

Sürücünüzü en iyi temsil eden ikonu seçin.

Oyuna ilk arabanız için harcayacağınız bir miktar ücretsiz Nakit ve aralarından seçim yapacağınız bir araba seçkisiyle başlarsınız. Oyunu oynadıkça daha çok Nakit kazanacak ve geniş bir yelpazede harika arabalar satın alabileceksiniz.

İtibar

İtibar Puanları kazanmak sürücünüzü Need for Speed World'de farklı seviyelere doğru ilerletir. İtibar Yarış kazandığınızda, Takipleri atlattığınızda, Hazine Avlarını tamamladığınızda ve Şanslı Çekiliş kartları yoluyla edinilir.

Sürücü Seviyeleri

Sürücünüz 'Seviye Yükseltme' için yeterli İtibar kazandıkça yeni seviyelere geçilir. Seviye yükseltmeye ne kadar yakın olduğunuzu ekranın üstündeki göz hizası göstergesi boyunca uzanan İtibar çubuğunu kontrol ederek görebilirsiniz.

Açılmalar

Sürücünüz oyundaki seviyelerde ilerledikçe araba yerleri ve vinil kategorileri açılacaktır. Sürücünüz her seviye yükselttiğinde bir ya da daha fazla açılma gerçekleşebilir.

Sürücü Profili kaç Yarışa girdiğiniz, kazandığınız ve kaybettiğinize dair olduğu kadar Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu Yarışlarda ortalama bitirme pozisyonunuza dair de hesap tutar. Sürücü Profili konusunda daha fazla bilgiyi Barınak bölümünde bulabilirsiniz.

Barınak sizin işlem merkezinizdir; burası, bütün arabalarınızı gözden geçirebileceğiniz ve onları özelleştirmek için zaman harcayabileceğiniz yerdir. World içinde dolaşırken doğrudan Barınağa ışınlanmak isterseniz 'H'ye basın ya da göz hizası ekranının üstündeki Ev ikonuna tıklayın.

Barınakta, sürücünüzü sahip olduğunuz başka bir araca geçirebilir ya da Yarışlardan kazandığınız Nakitle yeni bir araç satın alabilirsiniz. Yeterli Nakit sahibi olduğunuz sürece pek çok araba satın almanız için uygun olacaktır. Bazı arabalar, cüzdanınızı doldurarak alabileceğiniz Hız Desteği ile satın alınabilir.

Arabaları kiralayarak kullanabilirsiniz veya arabaları denemek içinde arabaları kiralayabilirsiniz. Kiralık arabaların normal versiyondan farklı; daha performanslı ve bazı görsel modifiyelerinde yapılı olmasıdır. SpeedBoost kullanarak araba kiralayabilirsiniz.

Eğer birden fazla sürücüye sahipseniz, Garajınızdan sürücüleriniz arasında geçiş yapabilirsiniz. Powerup Konsolunuzuda Yarışlar veya Takipler için sürücünüze göre dizayn edebilirsiniz.

Önceki

Sonraki

NFSTR.com