NFSTR.com


Hazine Avı günlük bir Serbest Dolaşım oyun modudur ve içinde Hazine Mücevherleri dünyanın çeşitli kısımlarına saklanmış olarak bulunur. İtibar ve Nakit Ödüllerini kazanmak için World Haritasını ve Mini Harita Radarını kullanarak bütün Mücevherleri bulun ve toplayın!

Hazine Avı Serbest Dolaşımda olduğunuzda her zaman oynanabilir. Her gün 15 farklı Hazine Avı İkonu dünyanın farklı yerlerinde gizlenecek.

Başlamak için World haritanızı açın. Bir Hazine Alanı göstergesi bütün İkonların bulunabileceği genel alanı gösterir, o yüzden haritanın o kısmına gidin.

Oraya vardığınızda mini haritanıza bakın. Bir Hazine İkonuna yaklaştığınızda yeşil renkli bir radar belirerek yönü ve mesafeyi belirtecektir. Onu kullanarak bütün İkonları arabanızı onlara doğru sürerek bulun ve toplayın. O günlük Avı tamamlamak için bunu tekrarlayın ve15 İkonun tamamını toplayın!

Ekranınızın altında ortada bulunan bir Hazine Göstergesi, o ana kadar topladığınız İkonların sayısını izlemenizi sağlar. Mini Harita Radarı üstünde bulunan bir Hazine Avı Serisi ikonu da Avı tamamladığınız birbirini takip eden günlerin sayısını gösterir.

Avı istediğiniz gibi birden fazla oturumda tamamlayabilirsiniz. Örneğin, sabah erkenden giriş yapıp 15 İkonun 5'ini toplayabilirsiniz. Aynı gün içinde tekrar giriş yaptığınızda Avı tamamlamak için yalnızca kalan 10 İkonu toplamanız gerekecek!

Hazine Avı her gece yarısı (GMT sunucu zamanı) sıfırlanır. Bu da Avı o günlüğüne tamamlamak için gece yarısından önce bütün İkonları toplamanız gerektiği anlamına gelir.

Yeni bir Hazine Avı uygun olduğunda bir haber beslemesi alırsınız... Sıfırlandıktan sonra yeni İkonlar tamamen yeni konumlarda gizleniyor olacaklar, o yüzden günlük olarak katılın ve dünyayı keşfetmenin tadını çıkarın!

Bütün Mücevherleri topladığınızda Hazine Avı tamamlanmış olur ve cömert bir İtibar ve Nakit miktarıyla ödüllendirilirsiniz.

Avı tamamladığınız birbirini takip eden gün sayısı olan Hazine Avı serinize bağlı olarak bir Öğe ödülü de kazanırsınız. Her artan gün sayısıyla daha iyi ödüller verilir, o yüzden günlük olarak girmeye ve uzun bir Seri oluşturmaya çalışın!

Seriniz kesintiye uğradıysa her şeyi kaybetmiş sayılmazsınız. Onu onarmak ve bıraktığınız yerden devam ederek iyi ödülleri almak için bir miktar Fon harcamayı seçebilirsiniz. Serinizin kesintiye uğradığını Serbest Dolaşımdaki Seri ikonunun kırmızıya dönmesiyle anlarsınız.

Hazine Avı istatistiklerinizi Barınağınız içinde Keşif bölümü altında bulunan Profil ekranınızdan takip edebilirsiniz. İlerlemenizi arkadaşlarınızla karşılaştırın!

Önceki

Sonraki

NFSTR.com