NFSTR.com


Başarılar Need For Speed World'de başardıklarınız için sizi ödüllendirmenin bir yoludur. Yarış, Takip Et, Özelleştirme veya Koleksiyon konusunda her zaman acemi ve tecrübeli yarışçılar için kazanılmayı bekleyen Başarılar vardır.

Başarıları tamamlamak kolay, sadece oyunu oynamanız yeter! Her Başarının onu tamamlamak için yerine getirmeniz gereken bir koşulu var. Bu yarış kazanmak veya araba satın almaktan arabanıza parçalar takmaya kadar her şey olabilir.

Bütün Başarıların listesini Serbest Dolaşımda HUD'dan Başarı Kaydı içine girerek veya 'i'ye basarak görebilirsiniz.

Çoğu Başarının tamamlanacak birden fazla rütbesi var. Her rütbede yeni bir ödül ve Sürücü Skoru varken Başarı rozeti de yükseltilir.

Rozetler Need For Speed World içindeki Başarılarınızı kutlamanın ve hava atmanın bir yoludur. Tamamlanan bir Başarının rozetini Başarı Kaydı panelinin sağ üst köşesindeki bir yuvaya sürükleyerek arkadaşlarınıza ve rakiplerinize hava atın.

Başarınızla rütbe kazandıkça, rozetiniz de yıldızların sayısıyla gösterildiği gibi yükseltilir. Bir Başarının nadirliğini de onun araç bilgisinden görebilirsiniz; Başarı Nadirliği %5'in altındaysa rozetinin üstünde özel bir sınır belirecektir.

Sürücü Skorunuz Need For Speed World'deki başarılarınızın bir ölçütü. Her Başarının her rütbesi Sürücü Skoru veriyor. Başarıları tamamlayın ve arkadaşlarınızı geçmek ve ödüller kazanmak için Sürücü Skorunu yükseltin.

Başarıları tamamlayarak Para, Performans, Beceri ve Satış Sonrası Parçalar ve hatta Araba bile alabilirsiniz. Bir ödülü istemek için Başarı Kaydına gidin ve hediye ikonu olan herhangi bir rütbeyi bulun. O rütbeyi seçin ve almak için Ödülü Al düğmesine basın. Tamamlamadığınız bütün başarıların ödüllerini de rütbelerini seçerek görebilirsiniz.

Önceki

Sonraki

NFSTR.com